Harry, Meghan poznaj szefa ONZ.

blog

Harry, Meghan poznaj szefa ONZ.

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili w sobotę Organizację Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku, aby spotkać się z Sekretarzem Generalnym Antonio Guterresem podczas dorocznego spotkania przywódców 193-osobowego światowego ciała.

„To było piękne spotkanie,” Markle powiedział dziennikarzom, gdy para opuściła siedzibę ONZ.

Książę i księżna Sussex są w Nowym Jorku, aby wziąć udział w koncercie Global Citizen Live w Central Parku w sobotę, który ma na celu naciskać na większe działania w celu zwalczania zmian klimatycznych i nakłaniać bogate kraje do dzielenia się miliardami dawek szczepionek COVID-19 z narodami najbardziej potrzebującymi.

W czwartek 37-letni książę i 40-letnia Meghan odwiedzili miejski pomnik na Wrzesień. / Align = „right” / 11 września 2001 Towarzyszyli im Gubernator Nowego Jorku Kathy Hochul i burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio.

Para zrezygnowała z królewskich obowiązków w zeszłym roku, aby zbudować niezależne życie i przeniosła się z Wielkiej Brytanii do Kalifornii, gdzie mieszkają z dwójką dzieci – dwuletnim Archiem i urodzoną w czerwcu Lilibet.

Otworzyli swoją fundację Archewell, a także zawarli lukratywne umowy na produkcję programów telewizyjnych i podcastów. W zeszłym tygodniu para znalazła się na okładce corocznego wydania magazynu Time 100 most influential people in the world.

Światowi przywódcy powrócili do Organizacji Narodów Zjednoczonych w ciągu ostatniego tygodnia, koncentrując się na zwiększaniu wysiłków na rzecz walki zarówno ze zmianami klimatycznymi, jak i COVID-19. W zeszłym roku przywódcy wysłali Oświadczenia wideo na doroczne Zgromadzenie Ogólne ONZ na wysokim szczeblu, zamiast podróżować do Nowego Jorku w czasie pandemii.

Guterres spotkał się również w czwartek z królową Holandii Maximą. Jest specjalną orędowniczką Guterres ’ a ds. Inclusive Finance for Development.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Message *
Name*
Email *