Test Fit uzupełnia integrację z Escape

blog

Test Fit uzupełnia integrację z Escape

TestFit, oprogramowanie do określania wykonalności danego projektu budowlanego, ogłosiło dziś zakończenie ich integracji z enscape, potężnym oprogramowaniem do wizualizacji w czasie rzeczywistym.

Nadchodząca integracja przyniesie wyjątkową wizualizację, jakiej użytkownicy oczekują od Enscape, do budynków towarowych, takich jak mieszkania, biura, hotele, budynki przemysłowe i parkingi, w fazie wykonalności. Obejmuje to ulepszoną wizualizację budynków otaczających wybrany teren, dostosowanie warunków meteorologicznych, automatyczną alokację zasobów, takich jak samochody i drzewa itp.

 

Clifton Harness, CEO w TestFit shares: „możliwość wykorzystania technologii Enscape przyniesie znaczną wartość użytkownikom TestFit podczas planowania witryny. Często pierwszym krokiem, jaki użytkownicy wykonują po TestFit, jest uzyskanie budynku w Enscape. To znacznie skraca tę drogę, a nawet drogę dalszych iteracji, dając użytkownikom natychmiastowy projekt budynku i ilości, z renderowaniem interesariuszy-wszystko w ramach jednej aplikacji.”

„Cieszymy się, że TestFit jest naszym pierwszym partnerem SDK, oferującym nasz silnik renderowania w czasie rzeczywistym w większej liczbie narzędzi poświęconych ulepszaniu procesu projektowania środowiska zbudowanego” – powiedział Christian Lang, CEO w Enscape. „Ta integracja sprawi, że początkowy etap planowania nieruchomości będzie znacznie bardziej wizualny i wydajny dla użytkowników TestFit i wszystkich zainteresowanych stron projektu.”

Dodaj komentarz