Właściciele Samochodów, Ciężarówek I Suv-Ów Pozbywają Się W Ciągu Pierwszego Roku

blog

Właściciele Samochodów, Ciężarówek I Suv-Ów Pozbywają Się W Ciągu Pierwszego Roku

Zerwanie jest trudne do zrobienia, chyba że jest to samochód, ciężarówka lub SUV, który nie spełnia oczekiwań. Niezależnie od tego, czy wyrzuty sumienia kupującego, wysokie koszty posiadania, problemy z niezawodnością, czy może rzeczywistość, która po prostu nie spełniła szumu, zaskakująca liczba nabywców nowych samochodów rozstaje się z zakupem w ciągu pierwszego roku posiadania. Econo-pudełka nie są wyłączne na tej liście i wysokiej klasy europejskich markach posiadają dużą liczbę miejsc, co oznacza, że luksus może mieć swoje granice. Oto samochody, ciężarówki i Suv-y, które ludzie wymieniają lub sprzedają przed zakończeniem pierwszego roku posiadania.

Mercedes-Benz Klasa C
Mercedes-Benz C-Class to średniej wielkości luksusowy sedan niemieckiej marki, który powoli przekształca się w mini-S-Class. Stylizacja zaczyna podążać za większym sedanem, a technologia i luksus w lusterkach wewnętrznych również za większymi samochodami.

Pomimo ekskluzywnego wyglądu i funkcji, Klasa C jest samochodem, którego właściciele pozbyli się najbardziej w pierwszym roku, a 12,4% kupujących mówi „Auf Weidersehen” przystojnemu sedanowi. Koszty utrzymania, koszty ubezpieczenia i wysokie koszty posiadania prawdopodobnie mają wiele wspólnego z tą wysoką stopą zwrotu.

Ten odwieczny ulubieniec entuzjastów i dziennikarzy ma zaskakująco wysoką stopę zwrotu, mimo że jest jednym z najbardziej niezawodnych i pożądanych samochodów na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Message *
Name*
Email *